Aksaray' da AVM' ler Denetleniyor

Aksaray' da AVM' ler Denetleniyor

Aksaray Belediyesi ekipleri, Korona Virüs salgını nedeniyle kontrollü olarak açılan alışveriş merkezlerinde bayram öncesi yoğunluk yaşanmaması için denetimlerini artırıyor. Korona virüs salgını nedeniyle kapatılan AVM'ler yeni tedbir paketiyle birlikte k

Aksaray' da AVM' ler Denetleniyor
Bu içerik 1178 kez okundu.

 

 

Aksaray Belediyesi ekipleri, Korona Virüs salgını nedeniyle kontrollü olarak açılan alışveriş merkezlerinde bayram öncesi yoğunluk yaşanmaması için denetimlerini artırıyor.
Korona virüs salgını nedeniyle kapatılan AVM'ler yeni tedbir paketiyle birlikte kapılarını ziyaretçilerine açtı.


Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde halk sağlığını korumak için denetimlerini artıran ekipler, tek tek tüm mağazaları gezerek korona virüs önlemlerini incelediler.

Alışveriş merkezlerine gelecek olan misafirler ile çalışanların, girişlerde ateş ölçümü yapılacağı maske takacağı, ve sosyal mesafelere uyulması gerektiği konusunda bilgilendirme yapıldı.

Aksaray Belediyesi ekiplerince Ramazan Bayramı öncesinde yürütülen denetimler ve çalışmalarla ilgi değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer şu ifadeleri kullandı; "Halkımızın sağlığını her şeyin üstünde tutuyoruz. Oluşturulan denetim ekibimi AVM' ler de korona virüsle mücadele kapsamında uyulması gereken hijyen, maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına uyup uymadıklarını kontrol ederek, işletmelerin mevzuata uygun hareket edip etmediklerini denetliyoruz. Yaklaşan Ramazan Bayramı vesilesi ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılarken alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda yoğunluk oluşturmadan karşılamaları için denetimler sürüyor. Ekiplerimiz bu süreçte iş yerleri sahiplerinin dikkatli olmaları konusunda uyarıyor, almaları gereken önlemler anlatılıyor. Toplum sağlığını korumak amacıyla salgın tamamen ortadan kalkana kadar şehrimizde denetimlerimiz artarak devam edecek." Dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX