Aksaray’ da Halı Yıkama Fabrikalarına İlgi Her Geçen Yıl Artıyor

Aksaray’ da Halı Yıkama Fabrikalarına İlgi Her Geçen Yıl Artıyor

Aksaray'da hali yıkama sektöründe faaliyet gösteren Öztürk Halı yıkama yetkilisi Hamza ve Burak ÖZTÜRK sektör hakkında bilgiler verdi.

Aksaray’ da Halı Yıkama Fabrikalarına İlgi Her Geçen Yıl Artıyor
Bu içerik 1556 kez okundu.

AKSARAY'DA HALİ YIKAMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ÖZTÜRK HALI YIKAMA YETKİLİSİ HAMZA VE BURAK ÖZTÜRK SEKTÖR HAKKINDA BİLGİLER VERDİ.

 

 

 

 

ÖZTÜRK KARDEŞLER, SEKTÖRDE ARTIK YILIN 12 AYI HİZMET VERMEYE BAŞLADIK.. BUNUN YANINDA ARTIK HALI YIKAMA YERLERİNDE SON TEKNOLOJİ KULLANILIYORUZ. HALI, KİLİM, YORGAN, KANEPE, KOLTUK VE BENZERİ EŞYALARI YIKAYIP TEMİZLİYORUZ. ESKİDEN BAYANLAR KENDİ İMKANLARI İLE YIKIYORLARDI. ŞİMDİ İSE YIKATMAYI TERCİH EDİLİYOR. ÇÜNKÜ EVDE DAHA FAZLA SU TÜKETİP MASRAFA GİRDİKLERİ İÇİN GENELDE YIKAMACIYI TERCİH EDİLİYOR. HALI, KİLİM, YORGAN, KANEPE, KOLTUK VE BENZERİ EŞYALARI EVLERİNDEN ALARAK, YIKADIKTAN SONRA EVLERİNE TESLİM EDİYORUZ. KİLİM, HALI VE BENZERİ EŞYALARIN M2’ SİNİ 3,5 TL’ YE YIKIYORUZ. YIKADIĞIMIZ HALILARA KESİNLİKLE KULLANILAN DETERJAN NEDENİYLE BÖCEK GİBİ HAYVANLAR YAKLAŞAMIYOR. BUNUN YANINDA ÖZEL BİR CİHAZDAN GEÇİRİYORUZ. TOZ VE BENZERİ ŞEYLERDE ÖZEL BİR YÖNETİMLE TEMİZLENİYOR, SİZ İSTEDİĞİNİZ KADAR HALIYI YIKAYIN, SONUNDA TOZUNU ALMAZSANIZ MUHAKKAK HALI SERİLDİKTEN SONRA TOZ OLUR. BU NEDENLE ÇEŞİTLİ HASTALIKLARI DA ÖNLEMEK İÇİN ÖZEL CİHAZDAN TOZ VE BENZERİ ŞEYLERİ TEMİZLİYORUZ. İŞLERİMİZ KIŞ DÖNEMİ OLMASINA RAĞMEN İYİ DURUMDA. HALI SEKTÖRÜNE İLGİ ALAKA HER GEÇEN YIL ARTIYOR. DEDİLER.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX