Aksaray' da ki Korkunç Cinayet Aydınlatıldı

Aksaray' da ki Korkunç Cinayet Aydınlatıldı

Aksaray Ağaçören ilçesinde geçtiğimiz aylar içerisinde evinde yanmış cesedi bulunan yaşlı adamın korkunç bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Aksaray' da ki Korkunç Cinayet Aydınlatıldı
Bu içerik 1174 kez okundu.

 

Aksaray’a bağlı Ağaçören ilçesinde 29 Ocak 2018 tarihinde ev yangını ihbarı alan itfaiye ve polis ekipleri yanan evin içerisinde 56 yaşındaki ev sahibi Ahmet Salih Koçak isimli şahsın yanmış cesedini bulmuşlardı. Olay basına ev yangınında öldü olarak yansısa da olay yeri inceleme ekipleri ve otopsi raporları olayın korkunç bir cinayet olduğunu ortaya çıkarttı. Ulaşılan deliller ve otopsi raporlarını değerlendiren Aksaray İl Emniyet müdürlüğü Asayiş şube müdürlüğü olayla ilgili özel bir ekip kurarak korkunç cinayeti aydınlatmak için büyük bir gizlilik içerisinde yeni delillere ulaştı. Polis ekiplerinin çalışmaları sonucu olayı gerçekleştirdikleri düşünülen iki kişiye ulaşıldı.

Polis ekiplerinin ulaştığı isimlerden lokantacı olan 26 yaşındaki Gökhan B. Ankara Sincan’da 20 yaşındaki Aksaray üniversitesi öğrencisi Ömer B. İse Ağaçören ilçesinde gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar ifadeleri için Aksaray il emniyet müdürlüğüne getirildi. Burada yapılan çapraz sorgulamalarda suçlarını kabul eden cinayet zanlıları suçlarını kabul ederek cinayetin detaylarını anlattılar. Yapılan sorgular esnasında her iki zanlı da alacak verecek meselesi yüzünden yaşlı adamla tartıştıklarını tartışmanın kavgaya dönmesiyle Ahmet Salih Koçak’ın başına keserle vurduktan sonra 14 kez bıçaklayarak öldürdüklerini olaydan sonra da delilleri karartmak ve olaya yangın süsü vermek için evi ateşe verdiklerini itiraf ettiler. Gözaltındaki şahıslar sağlık kontrollerinin ardından Ortaköy Savcılığına sevk edildiler.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX