Aksaray Belediyespor Başkanı Hız Kesmiyor

Aksaray Belediyespor Başkanı Hız Kesmiyor

Aksaray Belediyespor’un 2018-2019 Sezonu öncesi yaptığı çalışmaları kamuoyu ile paylaşan Başkan Eroğlu, basın mensupları ile bir araya geldi.

Aksaray Belediyespor Başkanı Hız Kesmiyor
Bu içerik 1541 kez okundu.

 

 

Spor TOTO Bölgesel Amatör Ligi temsilcimiz Aksaray Belediyespor’un Başkanı Emin Eroğlu basın mensupları ile bir araya gelerek son çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kamuoyunu bilgilendiren Başkan Eroğlu, Yönetim Kurulu, teknik heyet ve iç-dış transferler hakkında açıklamalarda bulundu. İlk olarak Yönetimde görev dağılımı yaptıklarını belirten Başkan Eroğlu, “Öncelikle Yönetim Kurulumuzun görev dağılımını belirledik. Aksaray’ımızda esnaf olarak, çeşitli meslek alanlarında tüccar olarak faaliyet gösteren kardeşlerimizle bir yola çıktık. Bununla birlikte belediyeden görevli iki arkadaşımızla görev dağılımını gerçekleştirdik” dedi.

Ufuk Hoca İle Yeniden

Başkan Eroğlu, ilk işimiz oldu diyerek yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz iki sezon boyunca takımımızın başında olan Ufuk hocamız ile tekrar bir araya geldik. İlk görüşmelerin olumlu geçmesinin ardından nihayet anlaşmamızı sonuca bağladık ve yeni sezonda da yolumuza Teknik Direktör Ufuk Uysal ve ekibi ile devam etme kararı aldık. Şu an Ufuk Hoca’mızın da raporları ile onunla istişarede kalarak gerek iç gerekse dış transferlerle görüşmelerimizi başlattık” diye konuştu. Başkan Eroğlu, sosyal medya üzerinden bu haberi verdiğini ve basın aracılığı ile bir kez daha hatırlatmak istediğini söyleyerek, teknik ekibe güvendiğini dile getirdi.

İç Transferde 6 Kişi İle Anlaşıldı

Başkan Eroğlu, iç transfer çalışmaları hakkında bilgi vererek yaptığı açıklamada, “İç transferlerde bugüne kadar görüştüğümüz 6 arkadaşımızla anlaşma sağladık. Aynı zamanda bu arkadaşlarımızı gerek yönetim olarak gerekse yönetim-teknik heyet birlikteliği olarak yaptığımız istişareler sonucu takımın iskeleti olarak görerek anlaşma sağladık” dedi. Dış transfer çalışmalarını da anlatan Başkan Eroğlu, “Dış transfer çalışmaları kapsamında görüşmüş olduğumuz 2 arkadaşımızla imzaları atmış bulunmaktayız. Son gelen arkadaşlarımız ve yola devam ettiğimiz arkadaşlarımızla takımımızın büyük bir kısmını oluşturduk. Ama gerekli görüşmelerin akabinde çalışmalarımız tekrar devam edecek. Eksik gördüğümüz ve tamamlanması gereken yerlere mevkilere takviye yapacağız” ifadelerine yer verdi.

“Araştırmalarımız Devam Ediyor”

Forvet ve diğer mevkilerde takım arkadaşı arayışlarımız devam ediyor diyen Başkan Eroğlu, “Gerek Bölgesel Lig’den gerek profesyonel liglerde oynayan kendi mevkisinde başarılı olan ses getirecek olan arkadaşlarla görüşüyoruz. İnşallah ilerleyen süreç içerisinde spor kamuoyu ile paylaşacağız.

İç ve Dış Transfer Görüşmeleri Yoğun Geçiyor

Basın mensubunun “İç ve dış transferlerde kimlerle anlaştınız?” Sorusunu cevaplayan Başkan Eroğlu, “Geçtiğimiz dönemlerin bir çoğunda ve 2 sezondur formamızı terleterek kaptanlığımızı yapan İbrahim Konuksever kardeşimiz ile anlaşma sağladık. Yine aynı şekilde orta sahanın değişmeyen ismi ve ikinci kaptanımız Yasin Yeşilyurt kardeşimiz  ile anlaştık. Türkiye Liglerinin en az gol yiyen kalecisi Mehmet Akif Önal kardeşimiz ile anlaşma sağladık. Enes Soy kardeşimiz ile bir anlaşma sağladık.

Aynı zamanda görüşmesi devam eden arkadaşlarımız var onlarıda uygun görüldüğü takdirde formamızı terletmeye davet edeceğiz” dedi. Dış transfer çalışmalarında kimlerle anlaşıldığını anlatan Başkan Eroğlu, sözlerine “Dış transferde yetenekli kanat oyuncusu Barış Civelek kardeşimiz ile anlaşarak başlamıştık. Bunu kamuoyuna sizler aracılığı ile duyurduk. Daha sonra Kırşehir Belediyespor ile bu sezon şampiyonluk yaşayan Animu Muhammed kardeşimiz ile anlaştık. Aynı performansı bizim takımımızda da göstereceğinden şüphemiz yok” şeklinde konuştu.

“Dışarıda Güzel Bir İzlenim Var”

Aksaray’a ve Aksarayspor’a karşı dışarıdan çok güzel bir izlenimin olduğunu belirten Başkan Eroğlu, yaptığı açıklamada, “Dışarıdan bakıldığında gerçekten güzel bir izlenimimiz var. Futbolcu arkadaşlarımız bizlere teveccüh gösteriyor. Aksaray’a ve Aksarayspor formasına teveccüh gösteriliyor. Ama biz tabi yine yönetim ve teknik heyetimizle bir araya gelerek titiz kararlar doğrultusunda ilerleyeceğiz. Bu doğrultuda karar vereceğiz. Yani biz bir birinden farklı 11 bağımsız oyuncu değilde gerçekten işini hakkıyla yapan gerek takımına gerekse arkadaşlarına sevgi, saygı çerçevesi içerisinde kalanları düşünüyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX