Aksaray' da Beyin Felci Geçiren Küçük Kız Hayata Gözlerini Yumdu

Aksaray' da Beyin Felci Geçiren Küçük Kız Hayata Gözlerini Yumdu

Olay; 17/05/2018 tarihinde, Perşembe gecesi 02.00 sıralarında meydana gelmişti, minik Fahriye Nur bir anda şiddetli bir şekilde bağırması ile kızlarının yanına gelen anne ve babası kızlarının acı içinde olduğunu görünce, eve çağırdıkları ambulansla hemen

Aksaray' da Beyin Felci Geçiren Küçük Kız Hayata Gözlerini Yumdu
Bu içerik 667 kez okundu.

 

Olay; 17/05/2018 tarihinde, Perşembe gecesi 02.00 sıralarında meydana gelmişti, minik Fahriye Nur bir anda şiddetli bir şekilde bağırması ile kızlarının yanına gelen anne ve babası kızlarının acı içinde olduğunu görünce, eve çağırdıkları ambulansla hemen Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi´ne götürülmüştü.

Orada ertesi gün saat 11.00´e kadar süren tedavi ve tahliller neticesinde beyin ana damarlarından birisi tıkanmış beyin felci teşhisi konan Fahriye Meram Tıp Fakültesi´ne sevk edildi.

4 gün boyunca yoğun bakım ünitesinde bilinci kapalı bir şekilde yaşam mücadelesini sürdüren Fahriye Nur Uzun bu akşam saat 20.00´de yaşama gözlerini kapadı.

Fahriye Nur´un minik bedeni bugün saat 10.00´da kılınacak cenaze namazının ardından Eskil Mezarlığı´na defnedileceği ögrenildi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX